Děti a mládež

SK Škrdlovice

19. turnajů, 45 účastí, 8 místo v kraji z celkem 24 TSM (tréninkových středisek mládeže)

V letošní sezóně, která pomalu končí se naši mladí hráči prozatím zúčastnili 19. turnajů se 45 účastmi. Došlo k výraznému zlepšení v celkovém umístění, kde naši mladí hráči často dosahovali na stupně vítězů a vozili medaile! V soutěži "O Pohár Vysočiny" se náš klub umístil z 24 TSM(tréninkové středisko mládeže) na 8. místě v kraji. Všem, kteří se na výsledcích a úspěchu podíleli gratulujeme a děkujeme! Ať se vám všem i nadále daří! Upozornění : Trénujeme letos do konce června a po prázdninách zahájíme novou sezónu od září.

Dnes 9.3.2024 proběhly dva turnaje mládeže ve stolním tenise, kterých se zúčastnili i naši mladí hráči.

V Hustopečích proběhl republikový turnaj U13 "O Pohár města Hustopečí", kde se za náš klub zúčastnili Maty Lokaj a Sam Wagner. Tento turnaj byl pro oba na takové úrovni premiérou a dosaženými výsledky mile překvapili! Maty ve skupině (4 hráči) 1 výhra a 2 porážky Z toho 1 o prsa! Sam skupinu vyhrál a z 1.místa postoupil do finálového pavouka. Nakonec z toho bylo umístění na 9.-16. místě! Velká gratulace za perfektní výkon a super výsledek! Podrobnosti doplníme po zveřejnění výsledků na stránkách Registru ČAST.

V Polné BTM B U11-U13, hráči Nela Kobylková a Radek Fiala. Výsledky: Ráďa 6 misto v útěše celkově 14-té, Nelka 12 misto v útěše celkově 20. misto z 25ti. Pochvala za účast a bojovný výkon!

Termíny pro pořádání BTM, KP a KT - jaro 2024

Naši žáci bojovali 13.1.2024 na prvním BTM -B turnaji ve Velké Bíteši. Sam si dovezl první místo, Maty si dovezl druhé místo ve dvojhrách a oba společně si ještě dovezli vítězství ve čtyřhře. Naši borci plně opanovali stupně vítězů. Ráďa si veze spoustu bodů za krásné 14té místo. Díky za super prezentaci oddílu.

Regionální turnaj mládeže 10.12.2023

V neděli dne 10.12.2023 proběhl za našeho pořadatelství regionální turnaj mládeže ve stolním tenise za účasti našich 6-ti hráčů. Viz. Výsledky...

Všichni se moc snažili a bojovali o každý míček. Turnaj se vydařil a všem se líbil. Diplomy, medaile, pohár i ceny byly rozdány. M. Bartušek

Úspěchy mládeže SK Škrdlovice

KRAJSKÝ POHÁR

Aktivní účast našich dětí a mládeže v Krajské soutěži.

Dnešního turnaje 25.11.2023 BTM B v Humpolci. Zúčastnili se Ráďa Fiala a Vojta Příbramský. Počet hráčů 10 v U11 a 21 v U13. Ráďa se umístil v U13 na pěkném 7.místě a Vojta byl 20. Ve čtyřhře vybojovali pěkné 3.místo! Velká gratulace k jejich výkonu.

Dne 28.10.2023 se naši junioři Maty Lokaj a Ráďa Fiala účastnili turnaje ve Velké Bíteši. Celkem 37 hráčů z toho 26 U13 a 11 U11. Umístění našich: 4.místo Maty Lokaj , 14. místo Ráďa Fiala v U13. Ve čtyřhře vybojovali 2.místo.

Dne 15.10. proběhl turnaj U11-U13 v Polné s účastí 24 hráčů. Velká pochvala za bojovný výkon všem našim hráčům! Sam Wagner - 10.,Maty Lokaj 13., Ráďa Fiala 14.,Vojta Příbramský 21., čtyřhra Sam a Maty 3.místo! Do Poháru Vysočiny získali celkem 280 bodů!

V neděli 8.10. proběhl turnaj BTM-A U15 v H. Brodě na Jiskře, kde se zúčastnil za náš Péťa Dvořák. Ze 40ti hráčů se umístil na pěkném 12.místě a získal nám do Poháru Vysočiny 80 bodů! Moc gratulujeme! Doufám, že se příštího turnaje zúčastníme ve větším počtu!

Trenér M. Bartušek 👍😊🏓

Opět skvělé výsledky našich hráčů na BTM-B ve Velké Bíteši s účastí 23 hráčů:

Dvouhry: 2.místo: Matyáš Lokaj, 7.místo v útěše: Radek Fiala, přičemž 2 vítězství v základní skupině, o prsa nepostoupil!

Čtyřhry: 2.místo: Maty Lokaj, Ráďa Fiala

Skvělá reprezentace našeho klubu a velká gratulace a pochvala oběma naším hráčům! Díky za body do Poháru Vysočiny! Poděkování také Jardovi Příbramskému za koučink a odvoz! Trenér M. Bartušek 👍😊🏓👏👏👏

V sobotu 16.9.2023 proběhl turnaj BTM-A v Polné, kterého se zůčastnil Sam Wagner, který se ze 27 účastníků umístil na pěkném 7.místě a ve čtyřhře společně s Brožem z HB Ostrov na 2. místě, když ve finále prohráli těsně 3:2! Velká gratulace a pochva za bojovný výkon a skvělou reprezentaci našehu klubu!

2 členové SK Škrdlovice budou hrát v sezóně 2023/2024 U13 - BTM A

V neděli proběhl turnaj BTM-B v Pelhřimově. Za náš klub se zúčastnil úspěšně turnaje Maty Lokaj, který vybojoval 1. místo a zlatou medaili ve čtyřhře a 6. místem si zajistil účast na A turnaji v Polné! Velká gratulace!

Žebříčky mládeže k 1.7.2023

MALÁ OBEC v KRAJI

Škrdlovice je malá obec v okrese Žďár nad Sázavou a v Kraji Vysočina. Našich 109 dětí do 14ti let činí méně než 0.13% všech dětí v Kraji. Přesto naše výsledky v soutěži jsou úžasné.

SK Škrdlovice je 8.nejlepší tým v Kraji Vysočina

Máme své zastoupení ve všech věkových kategorií U11, U13, U15 + U17/19. Naši hráči se až na výjimky umísťují v horní polovině všech tabulek

© 2023 SK ŠkrdloviceVšechna práva vyhrazena.
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky